BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/konyaalocilingirci
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05552978386

Konya En Yakın oto cilingir anahtarcı
en-yakin-acil-cilingir-anahtarci
selcuklu-oto-cilingir-anahtarci
kapi-acma | konya-hocacihan-cilingir

Otel Tipi Topuz KilitOTEL TİPİ TOPUZ KİLİT
 
     Topuzlu diye tabir ettiğimiz amerikan kapı kilidi kullanım esnasında değişik bir çalışma sistemine sahip olmasından dolayı bir çok kişinin dışarda veya içerde kilitli kalmasına yol açabilmektedir. Topuzlu amerikan kilit sistemleri kapı imalatı sırasında kilit yerleri sadece bu tip kilitlere uyum sağlayabilecek şekilde açılarak daha sonra kilit montajı yapılmaktadır. Amerikan kilitlerin takılmış olduğu kapılarda daha sonradan kapı kilidini farklı değişik bir kilit sistemi ile değiştirmek çok zordur.
     Şık tasarımı ve parlak görüntüsü ile kullanıcılarını cezbetmekle beraber kullanım kolaylıgı da sağlamaktadır. Amerikan kapı kilit sistemleri içeriden kilitleme özlliğine sahip olup dışarıdan sadece kendi anahtarı ile açılabilecek şekilde tasarlanmışdır. Birçok kapıda kilit açılmaması, veya amerikan kapı kilidinin kilitli kalması gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Yani otel tipi amerikan kapı topuzlu kilitler için çilingir hizmeti ve kilit açma işi için firmamızı arayan müşterilerimize servis araçlarımız ile adreslerine kapı açma ve çilingir hizmeti sunmaktayız.
     Amerikan kapı kilidi açma çilingir hizmetinde kilit arızası veya içeriden kilidin düğmesine basılı kalması sonucu kapı kilidinin kilitli kalması gibi olaylar çok yaşanmaktadır. Bu kilitlerde kullanım esnasında kilidin arkasındaki düğmeye basılı kalması sonucu kişiler anahtarlarıda yoksa dışarıda kalabilmektedir. Konya Selçuklu, Bosna, Sancak, Yazır, Nalçacı, Şeker, Tekke, Şefikcan, Hocacihan, Meram melikşah, Alavardı, Aydınlıkevler, Bedir, Akşemsettin, Mah, otel tipi Topuzlu oda, Banyo, Daire, çelik, kapı, kilit, açma, Göbek, Takma, Değiştirme, Tamiri En yakın acil cilingir anahtarcı, Konya Karatay otel Tipi Topuzlu kilit açma değiştirme en yakın cilingir anahtarcı servis, Konya Meram Yaka Havzan Köycegiz mah, otel tipi oda çelik kapı kilit açma göbek değiştirme en yakın acil cilingir anahtarcı, Bu yüzden firmamızdan çilingir taleplerinde bulunmaktadırlar. Biz ise amerikan kapıların topuzlu kilit açma işlemleri için maymuncuk sistemiyle hasarsız olarak kapı açma işleri yapmaktayız.
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret35633
Site Haritası